كولر گازي گري t3 كولر گازي گري t3 .

كولر گازي گري t3

معرفي تلويزيون QLED سامسونگ 65Q80R (بخش چهارم)

قابليت Smart Things

در عصر جديد علاوه بر توجه بالا به توليد صدا و پخش تصاوير، امكانات اسمارت قرار گرفته بر روي تلويزيون‌ها نيز اهميت يافته‌اند. تلويزيون سامسونگ 65Q80R از مدل‌هاي اسمارت توليد شده از اين برند است كه جديدترين قابليت‌هاي 2019 سامسونگ را در اختيار گرفته است. بهره گيري از قابليت Smart Things اين امكان را به شما خواهد داد تا از طريق تلويزيون عالي و با كيفيت خود تمامي محصولات خانگي اسمارت خود را مديريت نماييد و كارايي تمامي آن‌ها را بر روي نمايشگر 65 اينچ اين تلويزيون QLED سامسونگ مديريت نماييد.


برچسب: تلويزيون QLED سامسونگ، تلويزيون 4K سامسونگ، تلويزيون سامسونگ Q80R، مشخصات تلويزيون سامسونگ Q80R،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۷:۰۱ توسط:بانه انتخاب موضوع: اخبار لوازم خانگي نظرات (0)

نكاتي كه قبل از خريد داكت اسپليت سامسونگ باكيفيت سايت تاسيسات دات كام بايستي در نظر گرفت

داكت اسپليت سامسونگ يكي از بهترين و مناسب ترين گزينه ها براي سيستم تهويه مطبوع گرمايش و سرمايش است كه بازده بسيار بالايي نيز دارد. در عين حال داكت اسپليت سامسونگ مصرف برق بسيار كمي دارد، زيرا از جديدترين و به روزترين روش هاي فناوري استفاده مي كند كه باعث صرفه جويي در مصرف برق و افزايش بازده كار مي شود.


برچسب: داكت اسپليت سامسونگ، ليست قيمت داكت اسپليت سامسونگ، خريد داكت اسپليت سامسونگ، كاتالوگ داكت اسپليت سامسونگ، مشخصات فني داكت اسپليت سامسونگ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۲:۰۱ توسط:بانه انتخاب موضوع: اخبار لوازم خانگي نظرات (0)

معرفي تلويزيون QLED سامسونگ 65Q80R (بخش سوم)

سيستم صوتي تلويزيون سامسونگ 65 اينچ

مي دانيد كه صدا و تصوير در كنار هم مي توانند نقش بسزايي در تعيين كيفيت نهايي تلويزيون داشته باشند و به همين منظور با روند تغيير ديزاين و طراحي تلويزيون و با باريكتر شدن تلويزيون ها، بلندگوها و اسپيكرها نيز باريك تر شده اند و به همين دليل شايد كيفيت صدا در مقايسه با كيفيت تصوير چندان پيشرفت نكرده باشد، اما سامسونگ در تلويزيون 65 اينچش يعني تلويزيون 65Q80R از فناوري هاي صوتي زيادي استفاده كرده و توانسته است در ارتقا دادن و بهبود بخشيدن كيفيت صداي خروجي نقش زيادي داشته باشد.

پشتيباني از فناوري صوتي نظير Dolby Digital Plus و DTS Premium Sound 5.1 با تفكيك نمودن صدا در كانال هاي مختلف به سه بعدي بودن صدا كمك زيادي مي كنند، و باعث مي شوند صدا از كانال هاي مختلف پخش شود و صدايي همه جانبه و فراگير در محيط پخش شود. سيستم صوتي 4.1 كاناله اين تلويزيون مي تواند صدايي به قدرت 40 وات را پخش كند، اين سيستم صوتي از چهار اسپيكر و دو ساب ووفر تشكيل شده است.


برچسب: تلويزيون QLED سامسونگ، تلويزيون 4K سامسونگ، تلويزيون سامسونگ Q80R، مشخصات تلويزيون سامسونگ Q80R،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۵:۵۵ توسط:بانه انتخاب موضوع: اخبار لوازم خانگي نظرات (0)

معرفي تلويزيون QLED سامسونگ 65Q80R (بخش دوم)

طراحي شده توسط HDR1500

HDR1500 در واقع جديدترين HDR ارائه شده است. تمامي تلويزيون هاي باكيفيتي كه تاكنون به بازار آمده اند از كيفيت 1000 HDR يا كمتر از آن را پشتيباني مي كردند و حالا با ورود QLED هاي سامسونگ به بازار جهاني، مخاطبين تصاوير با 1500 HDR را شاهد خواهند بود. همان طور كه خود نيز متوجه شديد، هر چقدر اين عدد بزرگتر باشد، كيفيت و گستره رنگ قابل نمايش بيشتر است. تصاوير با رنگ ها و كيفيت زياد كه همه جزئيات را به روشني به نمايش مي گذارند، بي شك تماشاي هر برنامه تلويزيوني به خصوص فيلم ها را بيش از پيش جذابتر مي كنند و همه ما دوست داريم كه محتواي مورد علاقه يمان را با چنين شرايطي به تماشا بنشينيم.


برچسب: تلويزيون QLED سامسونگ، تلويزيون 4K سامسونگ، تلويزيون سامسونگ Q80R، مشخصات تلويزيون سامسونگ Q80R،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۶:۳۰ توسط:بانه انتخاب موضوع: اخبار لوازم خانگي نظرات (0)

چرا داكت اسپليت ال جي سايت تاسيسات دات كام بهترين انتخاب است؟

داكت اسپليت ال جي محصولي از شركت ال جي است. (LG) كه در سال 1958 در كره جنوبي تأسيس شد يكي از مارك هاي برتر در زمينه تجهيزات تهويه مطبوع است و يكي از محصولاتي كه در اين زمينه راه اندازي كرده است Duct Split است.


برچسب: داكت اسپليت ال جي، نمايندگي داكت اسپليت ال جي، ليست قيمت داكت اسپليت ال جي، مشخصات فني داكت اسپليت ال جي، فروش داكت اسپليت ال جي، داكت اسپليت ال جي گلديران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۰:۱۶ توسط:بانه انتخاب موضوع: اخبار لوازم خانگي نظرات (0)

معرفي تلويزيون QLED سامسونگ 65Q80R (بخش اول)

تلويزيون سامسونگ 65Q80R جزو مدرن ترين و پيشرفته ترين مدل هاي اين كمپاني كره اي مي باشد كه با عرضه آن به بازار جهاني و به خصوص در بين ديگر مدل هاي پرچمدار خوش درخشيد. اين مدل تلويزيون كه از فناوري QLED بهره مي‌برد، روشنايي فوق‌ العاده بالايي را با خود به دل تصاوير راه مي دهد. از اين گذشته تعداد پيكسل هاي صفحه‌ نمايش تلويزيون سامسونگ 2160×3840 عدد هستند كه روي هم رفته با تعداد 8.2 ميليون پيكسل دقت و وضوح بالا را در هر صحنه به خوبي نمايش مي دهند. استاندارد HDR در نمايشگر تلويزيون سامسونگ با تحليل رنگها و تفكيك پذيري شان از همديگر، لحظه هاي واقعي را به معناي واقعي كلمه به هر تصوير راه مي دهد.


برچسب: تلويزيون QLED سامسونگ، تلويزيون 4K سامسونگ، تلويزيون سامسونگ Q80R، مشخصات تلويزيون سامسونگ Q80R،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۰:۵۸ توسط:بانه انتخاب موضوع: اخبار لوازم خانگي نظرات (0)