کولر گازی گری t3 کولر گازی گری t3 .

کولر گازی گری t3

کولرگازی 24000 ال جی

 

محل نصب کولرگازی 24000 ال جی

قبل از جانمایی در نظر داشته باشید که اول باید مطمئن شوید که توان کولرگازی مورد استفاده باید متناسب با متراژ محیط باشد تا کولرگازی بتواند محیط را بدون فشار و مصرف انرژی بیش از حد خنک نماید و یا همچنین توان کولرگازی بیش از نیاز محیط نباشد که در این صورت هزینه اضافه برای خرید سیستم پرداخت نکنید.

قدرت پرتاب باد در کولرهای گازی مختلف متفاوت می باشد بطوریکه از 15 متر الی 25 متر متغیر است. در سیستم های نسل جدید کولرگازی ال جی به این موضوع توجه ویژه ای شده است و معمولا جریان هوا را تا 25 متر بدون تحمل فشار پرتاب میدهند. پس با در نظر گرفتن این مورد سعی کنید پنل را جایی نصب کنید که فضای آزاد بیشتر داشته باشد تا باد همه محیط را یکنواخت تر خنک کند.

پنل را حدودا با فاصله یک متر از سقف محیط نصب کنید. اینکار با توجه به هوای سرد و گرم موجود در محیط و تعامل آنها موجب چرخش بهتر و در نتیجه راحت تر خنک شدن محیط میشود.

نکته های مهم در نصب پنل داخلی کولر گازی

محل نصب پنل داخلی باید دور از سایر وسایل گرمازای محیط همانند شوفاژو.. باشد تا از اتلاف انرژی و آسیب به ترموستات کولرگازی جلوگیری شود. اگر کولرگازی را در آشپزخانه نصب میکنید در نظر داشته باشید که پنل در بالای اجاق گاز و یا روبه روی آن یا وسایل  گرمازای دیگر نصب نگردد.

بهترین جا برای نصب پنل داخلی جاییست که نور آفتاب بطور مستقیم به آن نتابد چرا که در این صورت مجبورید دمای کولرگازی را مرتبا پایین بیاورید تا هوا خنک تر شود و این خود عامل بزرگی در افزایش مصرف برق خواهد بود.

منبع:

https://banehentekhab.com/کولر-گازی/کولر-گازی-lg/کولر-گازی-ال-جی-24000-اینورتر-و-کم-مصرف-a-بیگ-اینورتر-فروشگاه.html

جایی را انتخاب کنید که بعدا برای تعمیرات احتمالی فضای کافی در دسترس باشد.

برای نصب پنل داخلی نیاز به صفحه نصب دارید که باید از محکم سفت شدن آن مطمئن شد.

در هنگام نصب پنل داخلی فضای مورد نیاز برای عیب یابی و تعمیر پنل داخلی کولر گازی را در نظر داشته باشید.

منابع:


shorturl.at/jlzMY

https://tinyurl.com/wxqsl47

https://bit.ly/36fdBKg

https://is.gd/gc4bnZ

https://v.ht/sHpK2

http://i3t.ir/OsRrS

http://gg.gg/fzbej

https://opizo.com/vutRPd

http://bit.do/fj2j7

https://b2n.ir/975462

 


برچسب: کولرگازی 24000 ال جی، کولرگازی 24000 ال جی اینورتر، کولرگازی 24000 ال جی بانه، قیمت اسپلیت ال جی ال جی، خرید کولرگازی ال جی 24000،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۰:۳۱ توسط:بانه انتخاب موضوع: کولرگازی ال جی نظرات (0)

کولرگازی 18000 ال جی

 

چرا کولرگازی روی فن کار میکند؟

در صورتیکه کولرگازی بطور خودکار خاموش شود و در حالت فن قرار گیرد بعد از مدتی دیگر هوای سرد تولید نمیشود و هوای گرم جایگزین آن میگردد. در این صورت حالت سرمایش و گرمایش کولرگازی کار نمیکنند و صرفا هوای خشک تولید شده توسط فن کولرگازی به بیرون پرتاب داده میشود. لذا مجرای لوله های مربوط به جریان هوا به طرز غیرعادی گرم شده و نتیجه آن خرابی کندانسور و یا دیگر قطعات اصلی کولرگازی می باشد.

در این مقاله بررسی دلایل بوجود آمدن این حالت را بیان میکنیم.

چرا کولر گازی بعد از روشن شدن سریعا خاموش شده و روی فن کار می کند؟

خاموشی کولرگازی 18000  ال جی دقایقی بعد از روشن شدن آن ممکن دلایل مختلقی داشته باشد که مهمترین آن مربوط به سرویسهای دوره ای کولرگازی می باشد. بخشی دیگر از دلیل این حالت مربوط به مشکلات فنی پیش آمده کولرگازی میشود.

علل خاموش شدن سریع کولر گازی بعد از روشن شدن و سپس قرار گرفتن دستگاه در حالت فن:

 

یخ زدگی کندانسور:

کندانسور از جمله اصلی ترین قطعات کولرگازی می باشد که نقش مهمی را در روند تولید هوای خنک برعهده دارد.

از جمله مواردی که باعث اختلال در روند کار کندانسور میشود یخ زدگی آن می باشد. از جمله دلایل یخ زدگی کندانسور آلودگی فیلتر نشتی مبرد خرابی ترموستات و یا سرد شدن سریع هوا را میتوان نام برد.

در صورتیکه کندانسور دچار یخ زدگی شود کولرگازی بعد از دقایقی بطور خودکار خاموش شده و در حالت فن قرار میگیرد.

راه حل چیست؟

برای اینکه از یخ زدگی کندانسور  و متعاقب آن قرار گرفتن کولرگازی در حالت فن و دیگر موارد دیگر جلوگیری کنید کولرگازی خود را در فواصل زمانی مناسب و طبق توصیه کارشناسان بانه انتخاب سرویس کنید. سرویس کاری کولرگازی شامل تعویض فیلتر پلاسما شستشوی فیلتر جذب ریزگرد و همچنین لوله های مسیر جریان باد میشود.

منبع:

https://banehentekhab.com/کولر-گازی/کولر-گازی-lg/کولر-گازی-18000-ال-جی-اینورتر-و-کم-مصرف-a-با-برد-اینورتر-و-گاز-r410a-فروشگاه.html

 

منابع:


shorturl.at/qrCMY

https://bit.ly/2sOKIGn

https://tinyurl.com/qp5ymep

https://is.gd/mjmVRR

https://v.ht/cKkr1

http://i3t.ir/SLKvx

http://gg.gg/fzaxc

https://opizo.com/A7zO7d

http://bit.do/fjZW2

https://b2n.ir/565398

 


برچسب: کولرگازی 18000 ال جی، کولرگازی 18000 ال جی در بانه، اسپلیت 18000 ال جی، کولرگازی ال جی 18000، کولرگازی 18000 اینورتر ال جی، خرید کولرگازی ال جی 18000،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۳:۲۹ توسط:بانه انتخاب موضوع: کولرگازی ال جی نظرات (0)