کولر گازی گری t3 کولر گازی گری t3 .

کولر گازی گری t3

کولرگازی 24000 ال جی

 

محل نصب کولرگازی 24000 ال جی

قبل از جانمایی در نظر داشته باشید که اول باید مطمئن شوید که توان کولرگازی مورد استفاده باید متناسب با متراژ محیط باشد تا کولرگازی بتواند محیط را بدون فشار و مصرف انرژی بیش از حد خنک نماید و یا همچنین توان کولرگازی بیش از نیاز محیط نباشد که در این صورت هزینه اضافه برای خرید سیستم پرداخت نکنید.

قدرت پرتاب باد در کولرهای گازی مختلف متفاوت می باشد بطوریکه از 15 متر الی 25 متر متغیر است. در سیستم های نسل جدید کولرگازی ال جی به این موضوع توجه ویژه ای شده است و معمولا جریان هوا را تا 25 متر بدون تحمل فشار پرتاب میدهند. پس با در نظر گرفتن این مورد سعی کنید پنل را جایی نصب کنید که فضای آزاد بیشتر داشته باشد تا باد همه محیط را یکنواخت تر خنک کند.

پنل را حدودا با فاصله یک متر از سقف محیط نصب کنید. اینکار با توجه به هوای سرد و گرم موجود در محیط و تعامل آنها موجب چرخش بهتر و در نتیجه راحت تر خنک شدن محیط میشود.

نکته های مهم در نصب پنل داخلی کولر گازی

محل نصب پنل داخلی باید دور از سایر وسایل گرمازای محیط همانند شوفاژو.. باشد تا از اتلاف انرژی و آسیب به ترموستات کولرگازی جلوگیری شود. اگر کولرگازی را در آشپزخانه نصب میکنید در نظر داشته باشید که پنل در بالای اجاق گاز و یا روبه روی آن یا وسایل  گرمازای دیگر نصب نگردد.

بهترین جا برای نصب پنل داخلی جاییست که نور آفتاب بطور مستقیم به آن نتابد چرا که در این صورت مجبورید دمای کولرگازی را مرتبا پایین بیاورید تا هوا خنک تر شود و این خود عامل بزرگی در افزایش مصرف برق خواهد بود.

منبع:

https://banehentekhab.com/کولر-گازی/کولر-گازی-lg/کولر-گازی-ال-جی-24000-اینورتر-و-کم-مصرف-a-بیگ-اینورتر-فروشگاه.html

جایی را انتخاب کنید که بعدا برای تعمیرات احتمالی فضای کافی در دسترس باشد.

برای نصب پنل داخلی نیاز به صفحه نصب دارید که باید از محکم سفت شدن آن مطمئن شد.

در هنگام نصب پنل داخلی فضای مورد نیاز برای عیب یابی و تعمیر پنل داخلی کولر گازی را در نظر داشته باشید.

منابع:


shorturl.at/jlzMY

https://tinyurl.com/wxqsl47

https://bit.ly/36fdBKg

https://is.gd/gc4bnZ

https://v.ht/sHpK2

http://i3t.ir/OsRrS

http://gg.gg/fzbej

https://opizo.com/vutRPd

http://bit.do/fj2j7

https://b2n.ir/975462

 


برچسب: کولرگازی 24000 ال جی، کولرگازی 24000 ال جی اینورتر، کولرگازی 24000 ال جی بانه، قیمت اسپلیت ال جی ال جی، خرید کولرگازی ال جی 24000،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۰:۳۱ توسط:بانه انتخاب موضوع: کولرگازی ال جی نظرات (0)