کولر گازی گری t3 کولر گازی گری t3 .

کولر گازی گری t3

مشخصات کولرگازی اجنرال از نگاهی دیگر

در کولرگازی اجنرال، یک سیستم تصفیه یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. علاوه بر تصفیه هوا، این سیستم تصفیه همچنین از ورود باکتری ها و میکروارگانیسم ها جلوگیری می کند و محیطی دلپذیر را برای افراد حاضر در اتاق فراهم می کند. این امر به ویژه برای محیط های اداری و تجاری که افراد بیشتر در آن سفر می کنند بسیار مهم است.

کمپرسور کولرهای گازی، قلب این سیستم های تهویه مطبوع نامیده می شود. امروزه، شرکت اجنرال اغلب از کمپرسورهای روتاری و پیمایش در دستگاه های خود استفاده می کند. نسل جدیدی از کمپرسورهای روتاری با نام کمپرسورهای تریپیکال یا T3، ککمپرسورهای پیستونی – حاره ای را جایگزین کرده و باعث افزایش کارایی این سیستم های تهویه مطبوع و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری می شوند. از کمپرسورهای پیمایش نیز برای مدل هایی استفاده می شود که به ظرفیت خنک کننده بالاتری نیاز دارند. علاوه بر این، کمپرسورهای مورد استفاده در این واحدهای خنک کننده توسط شرکت آمریکایی Tekamseh ساخته شده و جزء بهترین کمپرسورهای جهان هستند.

کیت اینورتر جدیدترین فناوری در دنیای تهویه هوا است. این کیت که در کمپرسور دستگاه نصب شده است، به قلب تهویه هوا کمک می کند تا بیشتر اوقات با نظم بیشتری بتپد. در حقیقت، با استفاده از این کیت دیگر نیازی به استفاده از سنسورهای ON / OFF ندارید، و هنگام خنک کننده، کمپرسور دستگاه خاموش نمی شود. همچنین به حالت آماده به کار می رود. بنابراین نیازی به نیروی اضافی برای روشن کردن کمپرسور دستگاه هنگام راه اندازی مجدد نخواهد بود و در نتیجه، مصرف انرژی تهویه مطبوع به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. معمولاً این تعداد سی تا چهل درصد از کل انرژی مصرفی تهویه مطبوع است.

انواع دیگر محصولات همان چیزی است که باید از مزایای جنرال فوجیتسو در نظر گرفته شود. مشکلی که به خریدار امکان می دهد با اندازه گیری نیازهای خود انتخاب صحیحی را انجام دهد.

انواع کولرگازی اجنرال

امروزه کولرهای گازی با توجه به نوع استفاده و فرم نصب آنها طبقه بندی می شوند. برخی از تولید کنندگان این دستگاه ها فقط محصولات خود را در دسته های خاصی عرضه می کنند. اما یک شرکت عادی تقریباً در هر رده نمایندگان قابل توجهی دارد.

کولرگازی اجنرال دارای انواع پنجره ای، اسپلیت دیواری، داکت (مجرای)، کاستی و مولتی پنل ساده و پیشرفته (VRF) است. به لطف استفاده از فناوری پیشرفته در ژاپن، دستگاه تهویه مطبوع اجنرال بیشترین راندمان و دوام را در شرایط مختلف آب و هوایی نسبت به رقبای خود دارد و به لطف سابقه طولانی در زمینه تهویه مطبوع، مردم به آن اعتماد دارند. به این "ریش سفید کولرها" گفته می شود. محصول جدید کولر گازی دیواری جنرال اسپلیت با خنک کننده و گرمایش و همچنین فناوری اینورتر بهترین انتخاب برای مشتریانی است که کیفیت و مصرف بهینه انرژی در اولویت اول آنها قرار دارد. سیستم های تهویه مطبوع اجنرال برای اطمینان از بهترین عملکرد در سخت ترین شرایط کار برای این محصول در مراکز آزمایشگاهی فوجیتسو جنرال ژاپن آزمایش می شوند.

مرجع مقاله:

https://www.diigo.com/item/note/7n07q/12cd?k=48b623d0d370ac5ae6f90d0180d08e10


برچسب: کولرگازی اجنرال، خرید کولرگازی اجنرال از بانه، لیست قیمت کولر گازی اجنرال، کولر گازی اجنرال اینورتر کم مصرف، اسپلیت اینورتر اجنرال،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۵:۰۸ توسط:بانه انتخاب موضوع: کولرگازی اجنرال نظرات (0)